ANASAYFA


Adınız - Soyadınız*                             Telefon Numaranız*


Mesajınız *

📞

E-mail *

BireBir Etütlerimiz

Öğrencilerimiz anlamadıkları konularda Bire Bir Etüt alarak eksikliklerini giderebilir, çözemedikleri soruları çözdürebilirler.

Her Hafta Deneme Sınavı

Öğrencilerimizi sınav korkusundan kurtarıp sınav ortamına alıştırmak için her hafta deneme sınavı yapıyoruz.


Kafes Programlarımız

Her hafta Çarşamba ve Perşembe günleri 19:45 - 21:30 saatleri arasında öğrencilerimize kurumumuzda tamamen sessiz çalışma ortamı sağlıyoruz.

Özel Ders

Uygun fiyatlarla öğrencilerimiz istediği dersten Özel Ders alabilirler. Özel ders talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

 1. Detaylar

  1. Öğrencilerimiz önceden randevu alarak öğretmenlerimizin uygun olduğu saatlerde birebir etüt yapabilirler. Bu etütlerde öğrencilerimiz sorularını çözdürebilir veya anlamadıkları konuları öğretmenlerimize danışarak eksikliklerini giderebilirler.
 1. Detaylar

  1. Her hafta yaptığımız TYT - AYT (8.Sınıflar için LGS) denemelerimiz ile öğrenci hem seviyesini görme fırsatı yakalar hem de sınav ortamına alışarak sınav korkusundan kurtulur. Deneme sonuçları veli ve öğrenciye sms ile iletildiği gibi kurumumuzda da sıralama yapılarak listeler asılır.
 1. Detaylar

  1. Hafta içi yaptığımız kafes programlarında 19:45 - 21:30 saatleri arasında öğrencilerimize sessiz ve verimli çalışma ortamı sağlıyoruz. Evde uygun çalışma ortamı bulamayan öğrencilerimiz bu kafes programlarına katılarak ders çalışabilirler.
 1. Detaylar

  1. Uygun fiyatlarla öğrencilerimiz; istediği dersten özel ders alarak konu eksiklerini giderebilir ve sorularını çözdürebilirler. Dershanemize kayıtlı değilseniz:
   📞 0 (216) 557 09 86 nolu telefondan bizi arayabilir, özel ders avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.